EEU-FC1J221
MFR.Part #
EEU-FC1J221
JLCPCB Part #
C6033133
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 63V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS