EEU-FC1J180H
MFR.Part #
EEU-FC1J180H
JLCPCB Part #
C1593805
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 1000hrs@105℃ 130mA@120Hz 18uF 2.5mm 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS