EEU-FC1J152
MFR.Part #
EEU-FC1J152
JLCPCB Part #
C1580831
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1500uF 18mm 2.476A@120Hz 30mΩ 35.5mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS