EEU-FC1J122L
MFR.Part #
EEU-FC1J122L
JLCPCB Part #
C1590538
Package
Plugin,D16xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 16mm 2.825A@100kHz 40mm 5000hrs@105℃ 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS