EEUFC1J101L
MFR.Part #
EEUFC1J101L
JLCPCB Part #
C713372
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 15mm 2000hrs@105℃ 3.5mm 347.8mA@120Hz 63V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS