EEU-FC1H561B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FC1H561B
JLCPCB Part #
C1498426
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.374A@120Hz 12.5mm 25mm 5000hrs@105℃ 50V 50mΩ 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS