EEU-FC1H561
MFR.Part #
EEU-FC1H561
JLCPCB Part #
C1579899
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.832A@100kHz 12.5mm 25mm 5000hrs@105℃ 50V 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS