EEU-FC1H391B
MFR.Part #
EEU-FC1H391B
JLCPCB Part #
C1598526
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.48A@100kHz 12.5mm 20mm 390uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS