EEU-FC1H330H
MFR.Part #
EEU-FC1H330H
JLCPCB Part #
C1498325
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.2mm 169mA@120Hz 2.5mm 33uF 50V 6.3mm 600mΩ ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS