EEUFC1H222
MFR.Part #
EEUFC1H222
JLCPCB Part #
C161939
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2200uF 23mΩ@100kHz 3.1A@100kHz 35.5mm 5000hrs@105℃ 50V 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS