EEUFC1H221
MFR.Part #
EEUFC1H221
JLCPCB Part #
C178672
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.03A@100kHz 10mm 20mm 220uF 3000hrs@105℃ 50V 5mm 90mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS