EEU-FC1H121
MFR.Part #
EEU-FC1H121
JLCPCB Part #
C4155739
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 120uF 3000hrs@105℃ 399.8mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS