EEUFC1E471
MFR.Part #
EEUFC1E471
JLCPCB Part #
C178668
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 1.05A@100kHz 10mm 16mm 25V 3000hrs@105℃ 470uF 5mm 68mΩ@100kHz ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS