EEUFC1E331
MFR.Part #
EEUFC1E331
JLCPCB Part #
C713366
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 25V 3000hrs@105℃ 330uF 490.8mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS