EEU-FC1E222
MFR.Part #
EEU-FC1E222
JLCPCB Part #
C1669546
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 2.008A@120Hz 2200uF 22mΩ 25V 35mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS