EEU-FC1E102E
MFR.Part #
EEU-FC1E102E
JLCPCB Part #
C5114277
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.241A@120Hz 1000uF 12.5mm 22mm 25V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS