EEU-FC1C821SB
MFR.Part #
EEU-FC1C821SB
JLCPCB Part #
C4155700
Package
Plugin,D12.5xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 12.5mm 16V 16mm 5000hrs@105℃ 5mm 820uF 903.8mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS