EEU-FC1C680
MFR.Part #
EEU-FC1C680
JLCPCB Part #
C1581597
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 16V 175mA@100kHz 2mm 5mm 68uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS