EEU-FC1C472SB
MFR.Part #
EEU-FC1C472SB
JLCPCB Part #
C1599209
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.74A@100kHz 25mm 4700uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS