EEU-FC1C471
MFR.Part #
EEU-FC1C471
JLCPCB Part #
C4155747
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 16V 3000hrs@105℃ 470uF 566.3mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS