EEU-FC1C470
MFR.Part #
EEU-FC1C470
JLCPCB Part #
C1580807
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 113.8mA@120Hz 11mm 16V 2mm 47uF 5mm 800mΩ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS