EEU-FC1C392SB
MFR.Part #
EEU-FC1C392SB
JLCPCB Part #
C1598416
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.49A@100kHz 20mm 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS