EEU-FC1C392
MFR.Part #
EEU-FC1C392
JLCPCB Part #
C1498174
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mm 2.172A@120Hz 22mΩ 25mm 3900uF 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS