EEU-FC1C122SB
MFR.Part #
EEU-FC1C122SB
JLCPCB Part #
C4155759
Package
Plugin,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.352A@120Hz 1200uF 16.5mm 16V 16mm 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS