EEU-FC1C102SB
MFR.Part #
EEU-FC1C102SB
JLCPCB Part #
C1596290
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 10mm 16V 20mm 3000hrs@105℃ 52mΩ 5mm 915mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS