EEUFC1C101
MFR.Part #
EEUFC1C101
JLCPCB Part #
C713362
Package
Plugin,D6.3xL11.2mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11.2mm 16V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS