EEU-FC1A820
MFR.Part #
EEU-FC1A820
JLCPCB Part #
C1668760
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 113.8mA@120Hz 11mm 2mm 5mm 800mΩ 82uF ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS