EEU-FC1A331
MFR.Part #
EEU-FC1A331
JLCPCB Part #
C1668224
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11.5mm 117mΩ 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 360.8mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS