EEU-FC1A122SB
MFR.Part #
EEU-FC1A122SB
JLCPCB Part #
C1669535
Package
Plugin,D12.5xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 12.5mm 1200uF 15mm 5000hrs@105℃ 5mm 65mΩ 964mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS