EEU-FC0J821LB
MFR.Part #
EEU-FC0J821LB
JLCPCB Part #
C1581676
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 15mm 2000hrs@105℃ 547.5mA@120Hz 5mm 6.3V 820uF 85mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS