EEU-FC0J471
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FC0J471
JLCPCB Part #
C1583202
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 117mΩ 2000hrs@105℃ 3.5mm 416.25mA@120Hz 470uF 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS