EEU-FC0J222SB
MFR.Part #
EEU-FC0J222SB
JLCPCB Part #
C1599318
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.352A@120Hz 15mm 16mm 2200uF 43mΩ 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS