EEU-FC0J182B
MFR.Part #
EEU-FC0J182B
JLCPCB Part #
C1667987
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.152A@120Hz 10mm 1800uF 25mm 3000hrs@105℃ 45mΩ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS