EEU-EE2W680
MFR.Part #
EEU-EE2W680
JLCPCB Part #
C1589487
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@100kHz 10000hrs@105℃ 18mm 40mm 450V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS