EEU-EE2W470S
MFR.Part #
EEU-EE2W470S
JLCPCB Part #
C1580799
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 25mm 420mA@120Hz 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS