EEU-EE2W220S
MFR.Part #
EEU-EE2W220S
JLCPCB Part #
C1579799
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 22uF 330.8mA@120Hz 450V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS