EEU-EE2V680
MFR.Part #
EEU-EE2V680
JLCPCB Part #
C5114274
Package
Plugin,D16xL33.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 33.5mm 350V 535.5mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL33.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS