EEU-EE2G220
MFR.Part #
EEU-EE2G220
JLCPCB Part #
C1580225
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 22uF 25mm 266mA@120Hz 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS