EEU-EE2G101
MFR.Part #
EEU-EE2G101
JLCPCB Part #
C1580055
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100uF 18mm 400V 40mm 7.5mm 824mA@120Hz ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS