EEU-EE2E820S
MFR.Part #
EEU-EE2E820S
JLCPCB Part #
C1599823
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@100kHz 10000hrs@105℃ 18mm 20mm 250V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS