EEU-EE2C221
MFR.Part #
EEU-EE2C221
JLCPCB Part #
C1582152
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 160V 16mm 220uF 31.5mm 7.5mm 912mA@120Hz ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS