EEU-ED2W470
MFR.Part #
EEU-ED2W470
JLCPCB Part #
C1581579
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 31.5mm 400mA@120Hz 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS