EEU-ED2E680SB
MFR.Part #
EEU-ED2E680SB
JLCPCB Part #
C1588835
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 250V 400mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS