EEUED2E470
MFR.Part #
EEUED2E470
JLCPCB Part #
C713357
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 12.5mm 250V 25mm 368mA@120Hz 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS