EEU-ED2C820
MFR.Part #
EEU-ED2C820
JLCPCB Part #
C1599035
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.06A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 160V 25mm 5mm 82uF ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS