EEU-ED2C221SB
MFR.Part #
EEU-ED2C221SB
JLCPCB Part #
C1647265
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.7A@100kHz 10000hrs@105℃ 160V 18mm 220uF 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS