EEU-ED2C151B
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-ED2C151B
JLCPCB Part #
C1597760
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@100kHz 10000hrs@105℃ 150uF 160V 16mm 25mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS