EEU-EB2W100
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-EB2W100
JLCPCB Part #
C1579960
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10uF 12.5mm 155mA@120Hz 20mm 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS