EEU-EB1V221BJ
MFR.Part #
EEU-EB1V221BJ
JLCPCB Part #
C1597159
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 197mA@120Hz 220uF 3.5mm 35V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS