EEU-EB1J470SB
MFR.Part #
EEU-EB1J470SB
JLCPCB Part #
C1579450
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 104mA@100kHz 11.5mm 47uF 5000hrs@105℃ 5mm 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS